Přední boční tříčtvrtinový pohled na model Honda CR-V ve městě.
Přední boční tříčtvrtinový pohled na model Honda CR-V ve městě.

VÝVOJ VŠEMI SMĚRY

Představujeme novou generaci automobilu Honda CR-V s jeho rafinovanými liniemi a prostorným interiérem. Jeho živý 1,5litrový motor VTEC TURBO a celá řada manuálních nebo automatických převodovek CVT jsou připraveny vás zavézt, kamkoli budete chtít.

Tříčtvrtinový pohled zepředu na model Honda CR-V s ilustrací virtuální prohlídky
Tříčtvrtinový pohled zepředu na model Honda CR-V s ilustrací virtuální prohlídky

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Podívejte se na virtuální prohlídku vozu CR-V a objevte vše, co chcete vědět o výkonu, stylu, bezpečnosti a možnostech připojení, které vám nabízí nejoblíbenější SUV na světě.

Rolovat

Logo produktu modelu Honda CR-V.

Vyladěný z každého hlediska.

Model CR-V byl od základů přepracován jako sportovní a luxusní, a to jak uvnitř, tak i zvenčí, s možností 7sedadlové verze.

Zkoumejte volné prostory

Vyrobeno se snahou o adaptabilitu a pohodlí.

Model CR-V byl přepracován s hladkými, plynulými liniemi, které vždy upoutají vaši pozornost. Interiér však také dovede zapůsobit; obklopí vás luxusním, vzdušným pocitem dostatku místa pro každého. Každá cesta je potěšením a pokud potřebujete trochu místa navíc k přepravě různorodých předmětů, má pro vás CR-V dostatečný prostor. 

Detailní záběr palubní desky modelu Honda CR-V ve městě.

Výkon, který vás posune

Vyladěno pro otevřené silnice.

Náš pokročilý motor 1,5 VTEC TURBO dodává dostatečný výkon přes 6stupňovou manuální nebo automatickou převodovku CVT s možností řazení 7 stupňů. V kombinaci s novým podvozkem dosahuje agilních jízdních zážitků se sportovním duchem. Zcela nové CR-V vás dostane do cíle s absolutní noblesou a v pohodlí – stačí ho nasměrovat na horizont a vyrazit! 

Boční pohled na řidiče s volantem modelu Honda CR-V.

MAXIMÁLNÍ HODNOCENÍ BEZPEČNOSTI

Naše nové CR-V získalo v nejnovějších testech bezpečnosti Euro NCAP maximální hodnocení 5 hvězdiček.

Náš závazek v oblasti bezpečnosti je klíčem ke všemu, co děláme, a bezpečnější vozidlo je stejně důležité jako vzrušení, které zažíváte během jízdy. Nový inovativní design modelu CR-V doplněn souborem technologií aktivní bezpečnosti a asistenčních systémů Honda Sensing™ přináší nejkomplexnější kombinaci bezpečnostních technologií ve své třídě.

Nová Honda CR-V se připojila k ostatním řadám vozidel Honda testovaným v rámci programu Euro NCAP: Modely Jazz, HR-V a Civic získali maximálně 5-hvězdičkové hodnocení bezpečnosti v testech Euro NCAP.

Potenciál oslovit širší publikum

Naše nové CR-V bude dostupné s novým a pokročilým hybridním pohonem.

Nejoblíbenější SUV na světě bude ještě praktičtější pro dnešní jízdní podmínky s inteligentním a vysoce pokročilým hybridním pohonem. Bez ohledu na cíl vaší cesty přináší hladké a podmanivé jízdní zážitky a kombinuje sportovní výkon s nízkou spotřebou a emisemi. 

Boční pohled zepředu na pokročilou hybridní hnací jednotku modelu Honda CR-V.

Neomezujte se

S trochou osobitého vzhledu navíc.

Existuje řada způsobů, jak si přizpůsobit toto zcela nové SUV. Můžete si vybrat sady příslušenství společně s řadou individuálních položek. Budete své nové CR-V dát něco navíc, trochu atraktivity pomocí drobných individuálních změn. 

Boční pohled zezadu na sady příslušenství modelu Honda CR-V.
Návrat na hlavní stránku
Honda

Načítá se...