VÝKON, SE KTERÝM SI UŽIJETE ZÁBAVU

Nová Honda Jazz je navržena pro zábavu s úsporným motorem i-VTEC o objemu 1,3 litru. Je dodávána buď se sportovní 6stupňovou manuální převodovkou, nebo s plynulou 7stupňovou automatickou převodovkou CVT, přičemž obě poskytují vynikající výkon a hospodárnost. Takže, ať už si vyberete cokoliv, jedna věc, kterou vám zaručíme, je spousta zábavy.

HBITÁ A ENERGETICKÁ

KONZISTENTNÍ

7 stupňová, CVT

Automatická převodovka

SPORTOVNÍ

6 stupňová

Mechanická převodovka

Posunout

Produktové logo Honda Jazz

Jazz v rychlém tempu

Výkon ladící s novým vzhledem.

Vstaňte a vyrazte

Zábavu z řízení bereme vážně.

Zadní tříčtvrtinový pohled na model Honda Jazz Dynamic na venkově.

Honda Jazz nabízí výběr ze dvou převodovek, takže je jako doma ve městě i na venkově.

Model Honda Jazz disponuje spoustou energie. S ekonomicky osvědčeným motorem i-VTEC o objemu 1,3 litru poskytuje skvělý výkon pro brouzdání po městě nebo pro delší víkendovou jízdu mimo město – říkáme tomu injekce zábavy.

Dáváte přednost automatické nebo manuální převodovce?

Precizní 6stupňová manuální převodovka vás odmění energickou jízdou, ale pokud dáváte přednost automatické jednotce, naše vyspělá 7stupňová nepřetržitě proměnná převodovka nabízí plynulé řazení, nižší spotřebu a emise.

Větší úspora

Obě převodovky poskytují výjimečný výkon a spotřebu; avšak model Jazz jde díky funkci systému start-stop ještě trochu dál. Vypne motor, když čekáte na semaforech na zelenou, a poté jej automaticky znovu nastartuje, když sešlápnete plynový pedál.

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda Jazz Dynamic ve městě.

Pokud toužíte po sportovní jízdě na otevřených silnicích, 6stupňová manuální převodovka modelu Jazz vás rozhodně nezklame. Můžete také zažít sportovnější jízdu, pokud má váš model Jazz 7stupňovou nepřetržitě proměnnou převodovku, a to přepnutím závodně navržené páčky řazení pod volantem.

Bezpečné kombinace

Model Jazz je navzdory svým rozměrům plný bezpečnostních funkcí.

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda Jazz Dynamic

Díky tolika bezpečnostním funkcím není překvapením, že model Jazz získal ocenění konsorcia NCAP v podobě prvenství ve třídě malých vozů.

Model Honda Jazz vyhodnotila nezávislá organizace Euro NCAP zabývající se zkouškami bezpečnosti jako nejbezpečnější malý vůz. Mohl se už pochlubit nejvyšším hodnocením NCAP v podobě 5 hvězdiček, ale získal také prestižní titul Nejlepší automobil třídy malých vozů 2015 za vynikající výsledky na poli bezpečnosti. V tomto ohledu se nic nezměnilo. Ale to není zdaleka všechno.

Pokročilý systém podpory řízení

Náš bezpečnostní paket podpory řízení zahrnuje například funkci varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu nebo protikolizní systém do 30 km/h. Během jízdy se o vás budou starat.

Systém varování před čelní srážkou

Vizuálními a akustickými signály vás upozorní, když zjistí možnost srážky s vozidlem před vámi.

Systém výstrahy poklesu tlaku v pneumatikách

Tato funkce udržuje vás i vaše cestující v bezpečí prostřednictvím neustálého sledování pneumatik z hlediska případného snížení tlaku, a v případě zjištění možného problému vás na něj předem upozorní.

Automatické přepínání dálkových světel

Tento systém vyhodnocuje jízdní podmínky a automaticky přepíná mezi potkávacími a dálkovými světly.

Automatické spínaní světel při setmění

Vadí nám jízda ve špatném světle, takže jsme přidali senzor, který na vašem voze Jazz automaticky aktivuje světlomety, když se začne stmívat.

Stěrače s dešťovým senzorem

Přední stěrače reagují na první náznak deště a upravují svou rychlost podle jeho intenzity od slabého mrholení po silný liják. Pro vás to znamená, že nemusíte spouštět oči z vozovky a ruce z volantu.

Návrat na hlavní stránku
Honda

Načítá se...