Honda již brzy

Prelude se vrací

Společnost Honda si připomíná 25 let úspěchů v oblasti hybridních vozidel evropskou premiérou hybridního konceptu Honda Prelude Concept.

Prelude Concept připomíná 25 let vynikajících hybridních technologií Honda

Prelude Concept předznamenává vůz s dokonalou rovnováhou mezi potěšením z jízdy a hospodárností, který ztělesňuje závazek společnosti Honda k elektrifikaci v dramatické a dynamické podobě.

Hlavní prvky


Spojení stylu a sofistikovanosti 

Vzrušující zážitek za volantem

Vyvrcholení 25 let hybridního inženýrství

Skutečný sportovní hybrid

Původní model Prelude debutoval v roce 1978 a během následujících dvaceti let a pěti generací sloužil jako výkladní skříň špičkového designu a technologií značky Honda. Šestá generace bude důstojným návratem jména Prelude a přinese kombinaci originálního stylu a sofistikovanosti ve spojení s pokročilým hybridním pohonem Honda. Vítězná kombinace, kterou nazýváme "radost z jízdy".

 „Nový model Prelude je nejen nejnovější kapitolou našeho neustále se vyvíjejícího příběhu hybridního pohonu, ale také výsledkem 25 let průkopnického výzkumu a vývoje v této oblasti. Tento model si zachovává svou "sportovní" DNA a dokonale kombinuje efektivitu a ekologické výhody elektrifikované jízdy s radostnými zážitky za volantem."

Tomoyuki Yamagami, hlavní inženýr a vedoucí velkých projektů, Honda Motor

*Údaje WLTP

**Metoda VDA