Asistenční služba Honda

Staráme se o vás a vaše vozidlo – a to i dlouhou dobu poté, co s ním poprvé přijedete domů. Díky asistenční službě Honda budete vždy s jistotou vědět, že pokud se během cesty něco pokazí, můžeme vám pomoci.

Pomoc ve správný čas

Asistenční služba Honda je dostupná 24 hodin denně, každý den, po celý rok – i když cestujete po Evropě.

Pojištění se vztahuje na škodné události nastalé na území České republiky a v zahraničí v zemích, které jsou součástí mezinárodní dohody o vzájemném uznání pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla, přičemž členství těchto zemí není ke dni škodné události pozastaveno. (Albánie, Andorra, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Itálie, Irsko, Island, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie (F.Y.R.O.M), Malta, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovenská republika, Slovinsko, Spojené království Velké Británie a Severního Irska, Srbská republika, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Bělorusko, Írán, Izrael, Moldavsko, Maroko, Rusko (evropská část), Tunisko.

 

Asistenční služba pro vozy Honda e a hybridní Honda CR-V e:HEV 6G (od MR2024), Jazz a Crosstar e:HEV (od r.v. 2020), HR-V e:HEV, ZR-V e:HEV, Civic e:HEV (od r.v. 2022), Honda e a e:Ny1

Pro volání z ČR i ze zahraničí +420 239 050 398

 

Asistenční služba pro ostatní modely (např. CR-V e:HEV 5G do MR2023, Jazz do MR2020, Civic a HR-V do MR 2021 atd.):

Pro volání z ČR i ze zahraničí +420 221 586 530